NNAÜ (Noorsootöö ja Noorsoohariduse Arendamise Ühing)

Tartu vähekindlustatud perede suvelaager "Meie suvelaager"

Antud projekt on toetust saanud alates aastast 1994. Laagrid on suunatud vähekindlustatud perede noortele vanuses 7-16 ja toimuvad erinevates Eestimaa paikades. Projekt valmib koostöös Tartu Lastekaitse, Tartu Linnavalitsuse, Eesti Noorsootöö Keskuse, Hasartmängumaksu Nõukogu ja teiste sponsorite abil.


Tartu vähekindlustatud perede talvelaager "Meie talvelaager"

"Meie talvelaager" projekt sai alguse aastal 2013. Laagrid on suunatud vähekindlustatud perede noortele vanuses 7-16  ja toimuvad päevasel ajal.  Projekt valmib koostöös Tartu Linnavalitsuse ja teiste sponsorite abil.


Heategevusprojekt "Anname neile kellel ei ole"

Antud projekti raames on NNAÜ ühendanud jõud eraisikuga, kes on korjandusi kogunud mitmendat aastat ja et mitte alustada veel ühe pisikese projektiga lõime käed ja otsustasime koos tegutseda. NNAÜ toetab jõu ja nõuga noorsootöö valdkonnas ja võimalustest, samuti kaasas erinevaid firmasid projekti.  Projekt on suunatud peredele, kellel on vähem võimalusi ja on info meieni jõudnud, et ollakse hädas erinevatel põhjustel.  Proovime aidata esmaste tarbeesemetega, kuid kui peres on noori suunab NNAÜ neid erinevatesse noorsootööasutustesse.

Oleme alati avatud uutele ideedele, otsime koostööpartnereid ja toredaid kaasamõtlejaid.